Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanıdık hoca görmek

Kahve falında tanıdık hoca görmek yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, geleceği için de kendisine cesaret vereceğine, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine rivayet eder.

Kahve falında tanıdık hoca gördüyseniz:

  • Ani tepkilerde bulunmayın.

Kahve falında tanıdık hoca görmek hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında hoca efendiyi görmek sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına rivayet eder.

Kahve falında evde hoca görmek istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına delalet eder.

Kahve falında üniversite hocası olmak pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında din hocası görmek işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, mutlu ve huzurlu hissedeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir hocanın elini öpmek yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına yorulur.

Kahve falında fethullah hoca efendiyi görmek alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine delalettir.

Kahve falında hocadan dua istemek gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine rivayet eder.