Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında göl evi görmek

Kahve falında göl evi görmek hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, kişinin başarılarının artacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine tabir olunur.

Kahve falında göl evi gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz karşı cins ilişkilerinde, kadınsanız maddi konularda şanslısınız.

Kahve falında göl ve ev görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gölün ortasında ev görmek her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, birçok ortaklık kurulacağına alamet eder.

Kahve falında göl manzaralı ev görmek gelecekle ilgili umutların yıkılacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gölün içinde ev görmek en karanlık zamanında elinden tutacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında göl içinde ev görmek hem yeni yerler göreceğine, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına tabir olunur.

Kahve falında göl evi görmek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine delalet eder.

Kahve falında göl kenarında ev görmek yeni maddi kapıların size açılacağın, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına delalettir.

Kahve falında evde göl görmek hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına işaret etmektedir.