Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında topluca şarkı söylemek

Kahve falında topluca şarkı söylemek yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, işlerinin yarım kalacağına, hayallerinin suya düşeceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, çok rahat bir nefes alacağına, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında topluca şarkı söylemek gördüyseniz:

  • Kararlarınızı uygulamaya koymanız veya yaptığınız seçimler doğrultusunda ilerlemeniz durumunda, istediğiniz alanlarda veya hayalleriniz doğrultusunda başarılı olmanın yolunu bulabilirsiniz.

Kahve falında toplu şarkı söylemek borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine delalet eder.

Kahve falında topluca şarkı söylemek bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına rivayet eder.

Kahve falında ölünün şarkı söylediğini görmek hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bağıra bağıra şarkı söylemek elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yabancı şarkı söylemek kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, sıkıntıya düşeceğine, mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında neşeli şarkı söylemek zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine delalettir.

Kahve falında kendi kendine şarkı söylemek aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına işarettir.

Kahve falında şarkı söylemek zenginlik kazanacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine tabir olunur.