Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeşil mera görmek

Kahve falında yeşil mera görmek çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, zorluklarını aşacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, şansının açılacağına işarettir.

Kahve falında yeşil mera gördüyseniz:

  • Göreceğiniz yardım veya destekler yaşam tarzınızda değişikliklere neden olabilir.

Kahve falında yeşil mera görmek yeni fırsatlar elde edeceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına inanılır.

Kahve falında mera görmek yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine tabir olunur.

Kahve falında yeşil nişanlık giymek başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil renkte ev görmek sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşillikler içinde bahçe görmek çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil otobüse binmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil biber dolması yemek eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil ayakkabı aldığını görmek çok kötü ve üzücü bir duruma düşüp kendisini yıpratmasına ve çok büyük bir kırgınlık yaşamasına sebep olacağına, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine delalet etmektedir.