Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuleden inmek

Kahve falında kuleden inmek uzun yıllar yaşayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine, böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına yorulur.

Kahve falında kuleden inmek gördüyseniz:

  • Verdiğiniz kararlardan vazgeçmek ya da planlarınıza bağlı kalmamak çok fazla tarzınız olmasa da, son zamanlarda aldığınız kararları veya yaptığınız düzenleme ya da planları gözden geçirebilirsiniz.

Kahve falında kuleden inmek kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yıkılan kule görmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına delalettir.

Kahve falında kuleye çıkmak mutluluk bulacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine inanılır.

Kahve falında saat kulesi görmek iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına yorulur.

Kahve falında çok yüksek kule görmek ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine tabir olunur.

Kahve falında galata kulesini görmek muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına delalet eder.

Kahve falında demir kule görmek karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına delalettir.

Kahve falında kule görmek daha büyük kazançlar elde edeceğine, yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına işaret etmektedir.