Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fare yılan görmek

Kahve falında fare yılan görmek alınan borçların ödenemeyeceğine, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına delalet eder.

Kahve falında fare yılan gördüyseniz:

  • Eski konulara yeni bakış açısıyla bakabilirsiniz.

Kahve falında yılan ve fare görmek para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata alamet eder.

Kahve falında yılanla fare görmek çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında fare yiyen yılan görmek sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, boş kuruntularla uğraşacağına inanılır.

Kahve falında yılan fare görmek rızkının azalacağına, ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken fal sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fare yılan görmek kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına tabir olunur.

Kahve falında yılanın fare yediğini görmek el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında fare ve yılan görmek iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında yılan ve fare öldürmek her geçen gün daha ünlü olunacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına yorulmaktadır.