Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski sevgiliyi bıçaklanmış görmek

Kahve falında eski sevgiliyi bıçaklanmış görmek çok mutsuz olacağına, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, özellikle kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, malının ve aşının da çoğalacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyi bıçaklanmış gördüyseniz:

  • Bir ilişkinizi veya evinizle ilgili sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz.

Kahve falında eski sevgili tarafından bıçaklanmak borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyi bıçaklanmış görmek moral bozukluğu yaşanacağına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında eski sevgilinin bıçaklandığını görmek en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan fal, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski bıçak görmek isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına yorulur.

Kahve falında sevgilin tarafından bıçaklanmak hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine, karlı ortaklıklara gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevgilisinin bıçaklandığını görmek fal sahibi için yine önemli bir hale geleceğine, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Kahve falında sevgili tarafından bıçaklanmak mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına delalettir.

Kahve falında sevgilisi tarafından bıçaklanmak sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.