Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tek terlik görmek

Kahve falında tek terlik görmek işlerdeki durgunluğa ve kişinin maddi anlamda çok sıkıntı içine gireceğine, sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve falı kapatan kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına işarettir.

Kahve falında tek terlik gördüyseniz:

  • Bazı yardım ya da jestlere ihtiyacınız varsa, karşılığında neler verebileceğiniz konusunu da netleştirmelisiniz.

Kahve falında tek terlik giymek zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine, kötü günler geçireceğine, yıpranacağına delalettir.

Kahve falında tek terlik görmek tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, ters giden durumların düzeleceğine rivayet eder.

Kahve falında terlik teki kaybetmek karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, depresyona gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında terlik teki görmek yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tek terlikle yürümek üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çok fazla terlik görmek sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına inanılır.

Kahve falında namaz terliği görmek kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında parmaklı terlik görmek isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, makamını garantileyeceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına işarettir.