Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tirşik görmek

Kahve falında tirşik görmek sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, güzel zamanlar geçireceğine, daha büyük adımlar atılacağına, helal kazanç elde edileceğine yorulur.

Kahve falında tirşik gördüyseniz:

  • Bir yatırım size güvenli görünse bile, kendi payınıza düşen kısmı iki kere incelemenizde fayda var.

Kahve falında tiramisu yemek elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tirbüşon görmek mesai saatlerinin de uzun olacağına, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına işarettir.

Kahve falında tiramisu görmek büyük adımlar atacağına, seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına alamet eder.

Kahve falında kendi tirnak kesmek sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine yorulur.

Kahve falında tirmiziyi görmek elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına, rızkının da çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında tirşik pancarı görmek dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında tirşik görmek sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine alamet eder.

Kahve falında birinin tirnaklarini kesmek kazanç elde edeceğine, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına yorulur.