Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir kimseyi öldürmek

Kahve falında bir kimseyi öldürmek kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, varolan borçların ödeneceğine, kazançların artacağına işarettir.

Kahve falında bir kimseyi öldürmek gördüyseniz:

  • Doğru olamayacak kadar güzel görünen sözlere fazla önem vermemenizde fayda var.

Kahve falında bir kimsenin öldürüldüğünü görmek kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına işarettir.

Kahve falında ölmüş kimsenin tekrar öldüğünü görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet eder.

Kahve falında bir kimsenin öldüğünü duymak üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına inanılır.

Kahve falında bir kimseyi öldürmek işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında bir kimseyi öldürdüğünü görmek bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına tabir olunur.

Kahve falında bir kimsenin öldüğünü görmek huzursuzluklarından kurtulacağına, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına işarettir.

Kahve falında düğünde kimsenin olmadığını görmek çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine tabir olunur.

Kahve falında iyi kimse görmek kırılacağına, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına işarettir.