Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzü kınalı görmek

Kahve falında yüzü kınalı görmek yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, fal sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, bu sayede kazancın artacağına, itibarının ve makamının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzü kınalı gördüyseniz:

  • Bir anlaşma hayatınızı değiştirebilir.

Kahve falında yüzüne kına görmek yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında yüze kına görmek huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına yorulur.

Kahve falında yüze kına sürmek çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına işaret eder.

Kahve falında yüzünde kına görmek fal sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, kendisini ve başarılarını kıskanan insanlarla tartışma yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında yüze kına yakmak daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına bu sayede yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine rivayet eder.

Kahve falında yüzüne kına yakmak gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında yüzüne kına sürmek son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzü kınalı görmek her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, hileye, fesada bulaşacağına yorulmaktadır.