Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük beyaz kedi görmek

Kahve falında büyük beyaz kedi görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, istediği herşeye sahip olacağına, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, eğer baba uzaktaysa ona kavuşulacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında büyük beyaz kedi gördüyseniz:

  • Maddi konuları başka kişilerin halletmesine güvenmek yanıltıcı olabilir.

Kahve falında büyük beyaz kedi görmek sevinçli ve güzel günler görüleceğine, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz büyük kedi görmek ancak Allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına tabir olunur.

Kahve falında kedi kadar büyük fare görmek kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında büyük siyah kedi görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına tabir olunur.

Kahve falında siyah büyük kedi görmek çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında büyük kediler görmek karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında çok büyük kedi görmek emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, yapılan işin bol kazanç getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük kara kedi görmek dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına işarettir.