Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tuvalet görmek

Kahve falında tuvalet görmek işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine mal mülk sahibi olunacağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tuvalet gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kimsenin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor.

Kahve falında kendini tuvalette görmek geçmişi unutup geleceğine, sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tuvalete saklandığını görmek sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tuvalette rahatsız edilmek çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına işarettir.

Kahve falında evin içine tuvaletini yapmak hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, bu sebeple kendisine daha dikkat etmesi ve daha akıllıca adımlar atması gerektiğine aksi halde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edemeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında idrarını tuvalete yapmak büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, hayır duaları alacağına tabir olunur.

Kahve falında eşinin tuvaletini yaptığını görmek atılan her adımda hayırlı yollara girileceğine, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı tuvalet giymek şansızlığın kırılacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüzüğünü tuvalete düşürmek sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, zorlukların artacağına, anne babanın üzüntü duyacağına tabir olunur.