Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüklük görmek

Kahve falında yüklük görmek uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, başka insanların söylediği şeyler yüzünden sevdiği kişiyi kırdığına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, mutluluğa giden yolu bulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, mesleğindeki statüsünün de artacağına, işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüklük gördüyseniz:

  • Bazı planlarınızı gözden geçirebilir, yenileyebilir veya kendinize yeni programlar yapabilirsiniz.

Kahve falında yükses sesle kuran okumak tecrübelerini aktaracağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüklü miktarda kağıt para görmek maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına işarettir.

Kahve falında birinin yük taşıdığını görmek aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine inanılır.

Kahve falında iple yük çekmek büyük zorluklar yaşayacağına, daha rahat para kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yük asansörü görmek attığı adımların da kendisine hayır getireceğine, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yük arabası görmek uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, yükseldikçe yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında denizi yükselmiş görmek kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına alamet eder.

Kahve falında yük bindirdiğini görmek ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, bu yüzden yeni bir yola başvurulacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına işaret etmektedir.