Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kızının birini öldürdüğünü görmek

Kahve falında kızının birini öldürdüğünü görmek endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, karar vermekte güçlük çekeceğine, sorumlulukların azalacağına, isminden sıkça söz ettireceğine, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine inanılır.

Kahve falında kızının birini öldürdüğünü gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında genç bir kızın öldüğünü görmek bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kızının öldüğünü görüp ağlamak insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine, sıkıntıların bu sayede aşılacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğin kızın öldüğünü görmek de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında kızını öldürmek pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine alamet eder.

Kahve falında kızının öldüğünü görmek problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına inanılır.

Kahve falında kendi kızını öldürmek rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kızını öldü görmek istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kendi kızının öldüğünü görmek uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına delalettir.