Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tek taş görmek

Kahve falında tek taş görmek çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, masraflarının azalacağına, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, iyilik bulacağına, şifa edineceğine, askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tek taş gördüyseniz:

  • Romantizm yakın bir kişiyle ilişkinizi güçlendirebilir.

Kahve falında tek taş yüzük ve alyans görmek yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine rivayet eder.

Kahve falında parmağında tek taş görmek dertlerin ve zorlukların da biteceğine, kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine yorulur.

Kahve falında iki tane tek taş yüzük görmek eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine delalet eder.

Kahve falında tek taş pırlanta görmek sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına delalettir.

Kahve falında alyans ve tek taş taktığını görmek yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına yorulur.

Kahve falında tek taş yüzük kaybetmek idealist davranacağına, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine inanılır.

Kahve falında tek taş görmek neşeli ve keyifli günler geçireceğine, işlerin yoluna sokulacağına işaret eder.

Kahve falında alyans tek taş görmek fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına işarettir.