Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında rutubet görmek

Kahve falında rutubet görmek çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, karlı işler alacağına, eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine, Allah’a dua edeceğine, gittikçe çıkmaza düşeceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, yılmayacağına, ömrün uzun olmasına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine alamet eder.

Kahve falında rutubet gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız duygusal ilişkilerde şanssızsınız.

Kahve falında rutubetli duvar görmek yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına tabir olunur.

Kahve falında evin duvarını rutubetli görmek ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, canının derdine düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında duvarda rutubet görmek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Kahve falında rutubetli ev görmek eksiklerinin farkına varacağına, çok büyük üzüntüler duyacağına tabir olunur.

Kahve falında evin duvarlarında rutubet görmek zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına delalettir.

Kahve falında duvarı rutubetli görmek çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Kahve falında evde rutubet görmek kazancının hiçbir şekilde daha azalmayacağına, iyileşme göstereceğine delalet eder.

Kahve falında duvarlarda rutubet görmek kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine delalet etmektedir.