Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dört mevsim yaşamak

Kahve falında dört mevsim yaşamak bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına, böylece kendine güveneceğine, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına, hakkıyla kazanca, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dört mevsim yaşamak gördüyseniz:

  • Parasal konulara yönelik daha farklı beklentiler içine girmeniz mümkün.

Kahve falında dört mevsimi yaşamak çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dört mevsim yaşamak aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mevsimsiz kar yağması görmek haybeye para ve zaman harcayacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında mevsimsiz deniz görmek işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, sevilen bir kişi ile tartışılacağına, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, korkulan bir şeyin başa geleceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine işarettir.

Kahve falında mevsimi olmayan meyve görmek çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, güzel fırsatların elde edileceğine, huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına tabir olunur.

Kahve falında kış mevsiminde denize girmek huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine delalet eder.

Kahve falında dört mevsim görmek gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında dört mevsimi görmek düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine işarettir.