Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında silikon görmek

Kahve falında silikon görmek sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, önemli bir lider haline geleceğine, bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine rivayet eder.

Kahve falında silikon gördüyseniz:

  • Etkili pozisyondaki kişilerle iletişim kurmanız uzun süreli etkiler bırakmanızı sağlayabilir.

Kahve falında silikon yaptırmak çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında dudağa silikon yaptırmak kötü yola sapmayacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına yorulur.

Kahve falında silikon taktırdığını görmek işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına alamet eder.

Kahve falında silikon görmek hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, daha büyük başarılar kazandıracağına alamet etmektedir.