Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dil çıkarmak

Kahve falında dil çıkarmak çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, ticaretinin hızlanacağına, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, bu sayede hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına işarettir.

Kahve falında dil çıkarmak gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan durum veya koşulların kontrol edilmesi gerekiyor.

Kahve falında dil çıkarmak en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine inanılır.

Kahve falında birine dil çıkarmak sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dilini çıkarmak hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine tabir olunur.

Kahve falında uzun dil görmek toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, hem de işinde söz sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında dili öpmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında erkeğin dilini görmek daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölü dili görmek girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, zor bir hayat sürmeye başlayacağına alamet eder.

Kahve falında insan dili görmek elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına delalettir.