Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında musluk görmek

Kahve falında musluk görmek mesleğindeki statüsünün de artacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine delalet eder.

Kahve falında musluk gördüyseniz:

  • Ani gelişmeler veya ortaya çıkan bilgiler konuya müdahale etmenizi gerektiriyor olabilir.

Kahve falında muslukta elini yıkamak problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında musluk patlaması görmek eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, aşkının da kalıcı olacağına inanılır.

Kahve falında bozuk musluk görmek maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine tabir olunur.

Kahve falında musluğu açmak yeni bir haneye sahip olacağına, fal sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında musluktan su doldurduğunu görmek ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, bu sayede kazancın artacağına yorulur.

Kahve falında akan musluğu kapatmak uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında muslukta el yıkamak ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede yakın bir zamanda kurtulacağına işarettir.

Kahve falında musluğa hortum takmak aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine yorulmaktadır.