Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kocanızı görmek

Kahve falında kocanızı görmek işlerinin her zaman büyüyeceğine, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına, bir sebeple kendisini çok büyük bir sıkıntının içinde bulacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına inanılır.

Kahve falında kocanızı gördüyseniz:

  • Bazı alanlarda sizi suçlamaya çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında kocasını dövmek kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında kocası tarafından terk edilmek kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, neşe ve sağlıkla geçeceğine alamet eder.

Kahve falında koca kafalı erkek bebek görmek zahmetli durumların sona erdirileceğine, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında kocasının elinde para görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kocasından başkasıyla evlenmek kötü duygularını yeneceğine, araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına işarettir.

Kahve falında kocasının doğurduğunu görmek ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına işarettir.

Kahve falında kocanın yüzüne tükürmek yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, rahatın ve konforun yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında kocasının eski sevgilisini görmek mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, şartlarının da zenginleşeceğine rivayet eder.