Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasının yatağını düzeltmek

Kahve falında başkasının yatağını düzeltmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine işaret eder.

Kahve falında başkasının yatağını düzeltmek gördüyseniz:

  • Tabiri caizse kendinizi dizginleyin.

Kahve falında yatak örtüsünü düzeltmek uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, bu sayede hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına alamet eder.

Kahve falında yatak düzelttiğini görmek iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yatak örtüsü düzeltmek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin yatağını düzeltmek dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına işaret eder.

Kahve falında yatağını düzeltmek nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, zafer elde edeceğine, rakiplerine karşı fark atacağına delalettir.

Kahve falında başkasının yatağını düzeltmek amaçlarına ulaşacağına, sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına yorulur.

Kahve falında yatak düzeltmek içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına yorulur.

Kahve falında yatak çarşafı düzeltmek sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, kazancının çoğalacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.