Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fırıncı görmek

Kahve falında fırıncı görmek çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, alım gücünün zayıflamayacağına, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına rivayet eder.

Kahve falında fırıncı gördüyseniz:

  • Kararlarınıza bağlı kalmalısınız.

Kahve falında taş fırın görmek özellikle kendisine kalan mirasla ilgili sorunlar yaşayacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir fırın ekmek görmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına ve çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fırın tepsisi görmek iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında fırında kek görmek kimseyle konuşmayacağına, yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fırın yaptırmak bir sebeple fal sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, bu kişi ile tüm irtibatını kopartacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına işarettir.

Kahve falında fırında ekmek ısıtmak yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında ekmek fırınında ekmek pişirmek rahatlık içinde yaşayacağına, gelirinin çoğalacağına yorulur.

Kahve falında fırında pişmiş tavuk görmek tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına delalettir.