Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz torba görmek

Kahve falında beyaz torba görmek işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, falı kapatan kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, hayatının düzene gireceğine, büyük kazanç sağlanacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz torba gördüyseniz:

  • Ufukta aşk var veya sosyalleşerek, sizin için önemli bir kişiyle ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

Kahve falında beyaz torba görmek daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına işarettir.

Kahve falında altın torbası görmek düşmanlarını bile affedeceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına rivayet eder.

Kahve falında torbayla altın görmek çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, bereket ve zenginlik bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında torba içinde para görmek yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında bir torba kan görmek yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında torba taşımak tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında boş torba görmek ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında kum torbası taşımak yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.