Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç ayaklı köpek görmek

Kahve falında üç ayaklı köpek görmek ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, evine haciz geleceğine, insanlarla karşı karşıya geleceğine, maddi gücünü yitireceğine, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üç ayaklı köpek gördüyseniz:

  • Karşı cinsle kontak kurabilme açısından da oldukça şanslısınız.

Kahve falında iki ayaklı köpek görmek aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ayağını köpek ısırdığını görmek maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında köpeğin ayağını yaladığını görmek zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, fal sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayakları olmayan köpek görmek her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına, sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında köpeğin ayağını kesmek yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine delalet eder.

Kahve falında ayağı kırık köpek görmek atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, güvenliğinden vazgeçeceğine rivayet eder.

Kahve falında köpek ayak izi görmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine yorulur.

Kahve falında ayağı köpek ısırmak her şeyin sarpa saracağına, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına delalet eder.