Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanıdık biriyle öpüştüğünü görmek

Kahve falında tanıdık biriyle öpüştüğünü görmek zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, hatalı ve kusurlu işler yapacağına, başkalarının hakkına giz dikip, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi fal sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, bedenen ve ruhen dinleneceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına işarettir.

Kahve falında tanıdık biriyle öpüştüğünü gördüyseniz:

  • Seyahat planlarında değişiklikler ya da aksilikler söz konusu olabilir.

Kahve falında tanıdık bir kadınla öpüşmek dualarından hayır görmeyeceğine, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tanıdık cenaze görmek kendisini keşfedeceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında ölmüş tanıdıklarını görmek maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, girdiği her işte büyük adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tanıdık birini gelinlikli görmek kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, fal sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tanıdık kadınla konuşmak bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine delalet eder.

Kahve falında tanıdık birini öldüğünü görmek el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir tanıdığın hamile olduğunu görmek iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir tanıdığa sarılmak bol muhabbette olacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.