Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuzeniyle sarılmak

Kahve falında kuzeniyle sarılmak bir dediğini iki etmeyeceğine, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, geçici maddi kriz yaşamaya yorulurken, fal sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, yeni işler peşinde koşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kuzeniyle sarılmak gördüyseniz:

  • Eğitim hayatınız hala devam ediyorsa ya da işiniz eğitimle ilgiliyse, çalışmalarınızda kullanabileceğiniz bir alt yapı oluşturabilirsiniz.

Kahve falında kuzenine sarıldığını görmek onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına işaret eder.

Kahve falında kuzenle sarılmak maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kuzeniyle sarılmak tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, gergin olacağına tabir olunur.

Kahve falında kuzene sarılmak borçların artacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına işaret eder.

Kahve falında kuzenine sarılmak öz güveninin yerine geleceğine, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgilinin kuzenini görmek zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuzenle telefonda konuşmak yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına tabir olunur.

Kahve falında kuzeniyle evlenmek yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına alamet eder.