Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında silaha görmek

Kahve falında silaha görmek büyük bir kavgaya tutuşacağına, sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine tabir olunur.

Kahve falında silaha gördüyseniz:

  • Olayların zamana bırakılmasını sağlamak daha doğru olabilir.

Kahve falında ateş etmeyen silah görmek kendisine yeni kısmetler sunacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında silahla ateş edildiğini görmek çok büyük adımlar atılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, Allah yolunda ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında silaha mermi koymak kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine işarettir.

Kahve falında kendini silahla vurduğunu görmek çok büyük başarılara imza atacağına, şöhret elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında silahtan ateş çıktığını görmek refah düzeyinin artacağına, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında üzerinde silah görmek olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gri silah görmek aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına alamet eder.

Kahve falında silahla korkutmak onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, fal sahibinin kendisine olan güveninin artacağına delalet etmektedir.