Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasını erkek çocuğunun olduğunu görmek

Kahve falında başkasını erkek çocuğunun olduğunu görmek hayırlı adımlar atılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, kolay ve zevkli hale geleceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya alamet etmektedir.

Kahve falında başkasını erkek çocuğunun olduğunu gördüyseniz:

  • Danışmanlık almaktan çekinmemeniz durumunda kendinizi yenilmenizi sağlayacak fırsatlar doğabilir.

Kahve falında erkek çocuğu emzirmek kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkek çocuğa bakmak mülkiyetinin de artacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında erkek çocuğunun kaybolduğunu görmek ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sakallı erkek çocuğu görmek bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine işaret eder.

Kahve falında özürlü erkek çocuğu görmek çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine inanılır.

Kahve falında kendini erkek çocuğa hamile görmek işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına inanılır.

Kahve falında erkek çocuğunun olduğunu duymak hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, sonu hoş olmayacak bir yolculuğa işaret etmektedir.

Kahve falında büyümüş erkek çocuğu görmek işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.