Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pirinç görmek

Kahve falında pirinç görmek küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına, rekabet edebilme gücünün artacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına,sorunların üstüste geleceğine, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine yorulur.

Kahve falında pirinç gördüyseniz:

  • Jest veya yardım arayışındaysanız, alışılmadık yerlere yapılacak ziyaretler ya da seyahatler size ilham verebilir.

Kahve falında pirinç tarlası görmek kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz pirinç görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına inanılır.

Kahve falında pirinç yağdığını görmek borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine delalettir.

Kahve falında pirinç tarlasında yürümek daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına rivayet eder.

Kahve falında pirinç pilavı yediğini görmek kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, kuş gibi hafifleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında çuval dolusu pirinç görmek ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına, iş konusunda çok büyük arzuları olan fal sahibinin, kendi işine kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mercimek ve pirinç görmek karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, haksızlıklara da karşı geleceğine rivayet eder.

Kahve falında dökülen pirinçleri toplamak sorunların teker teker aşılacağına, yeni bir haneye sahip olacağına delalet eder.