Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında düğünde görmek

Kahve falında düğünde görmek gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, paraya ve mala kavuşacağına, kötü düşmana, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında düğünde gördüyseniz:

  • Zaten çalışma isteksizliği gelecek.

Kahve falında düğün parası görmek hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında düşmanının düğününe gitmek sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında düğün davetiyesi dağıttığını görmek ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına işarettir.

Kahve falında düğünde kavga görmek el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, işlerinin kötüleşeceğine, hem yıpranacağına delalettir.

Kahve falında tanıdığının düğününü görmek hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, ticaretinin hızlanacağına, fal sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine inanılır.

Kahve falında akrabanın düğününü görmek rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine inanılır.

Kahve falında salon düğünü görmek deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, işlerinin baltalanacağına tabir olunur.

Kahve falında sade düğün görmek sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine rivayet etmektedir.