Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at boku görmek

Kahve falında at boku görmek merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına, arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında at boku gördüyseniz:

  • Biraz daha sabretmeniz gerekiyor.

Kahve falında at boku yemek dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine alamet eder.

Kahve falında at bokuna basmak onunla yaşamını birleştireceğine, malının üstüne mal ekleyeceğine yorulur.

Kahve falında atın boğulduğunu görmek işlerin sürekli büyüyeceğine, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında at boku görmek güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında denize atlayıp boğulmak çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine yorulur.

Kahve falında at boku temizlemek aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hayvan boku temizlemek zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, dualarının karşılığını göreceğine rivayet eder.

Kahve falında eşek boku görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına rivayet eder.