Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanıdıkla sevgili olmak

Kahve falında tanıdıkla sevgili olmak kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine işarettir.

Kahve falında tanıdıkla sevgili olmak gördüyseniz:

  • Birbirinden farklı konuları ya da başlıkları birbiriyle sentezlemek sizin için ilginç bir yaklaşım olsa da, istediğiniz sonuçları getirmesi zor olabilir.

Kahve falında tanıdık bir erkekle sevgili olmak uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tanıdığın biriyle sevgili olduğunu görmek sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine delalettir.

Kahve falında tanıdık biriyle sevgili olduğunu görmek eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında tanıdığı biriyle sevgili olduğunu görmek asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, zorlukların artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine işarettir.

Kahve falında tanıdığı biriyle sevgili olmak çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, zorluklarını aşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tanıdık birini sevgili olarak görmek başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına, aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına delalettir.

Kahve falında tanıdığı bir erkekle sevgili olmak hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tanıdık erkekle sevgili olmak sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına delalettir.