Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tencere yemeği görmek

Kahve falında tencere yemeği görmek el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, onların mutlu haberlerini alacağına, rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, zararını tamamen kapatacağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, arkasından iyi anılan kişi olacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Kahve falında tencere yemeği gördüyseniz:

  • Korkularınızla yüzleşebilirseniz, dış görünüşünüzde, imajınızda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında tencereden et yemek yaptığı işlerle çok ses etireceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına işarettir.

Kahve falında büyük tencerede yemek piştiğini görmek yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına yorulur.

Kahve falında tencerede yemek pişirmek uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine alamet eder.

Kahve falında tencereden taşan yemek zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tencerede et yemeği görmek işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına rivayet eder.

Kahve falında büyük tencerede yemek yapmak sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, sorunların artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tencereden yemek yemek ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında tencere dolusu yemek görmek kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına yorulur.