Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir başkasının saçının kesildiğini görmek

Kahve falında bir başkasının saçının kesildiğini görmek herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, alım zorluğu yaşamayacağına rivayet eder.

Kahve falında bir başkasının saçının kesildiğini gördüyseniz:

  • Arkadaşınızın size yaptığı teklifi kabul ederseniz biraz yorulacaksınız.

Kahve falında annesinin saçının kesildiğini görmek hak yolunu tutacağına, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına rivayet eder.

Kahve falında saçlarının kesilmesini görmek çok zor durumlara düşeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, evlerindeki huzurun artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saç kesildiği için ağlamak ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına yorulur.

Kahve falında saçı kesilirken görmek yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, kısmetin kapanacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşımın saçının kesildiğini görmek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saçın kesildiği görmek fal sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine işarettir.

Kahve falında saç kesilmesi görmek yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına tabir olunur.

Kahve falında eşinin saçının kesildiğini görmek kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, elinin kolunun bağlanacağına inanılır.