Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sabah görmek

Kahve falında sabah görmek çok büyük miktarda paralar kazanacağına, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına, hane içindeki huzurunun bozulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sabah gördüyseniz:

  • Çelişkili veya karışıklık içeren durumlar kontrolden çıkabilir.

Kahve falında sabah ezanı okunduğunu görmek süzüleceğine, ağlayacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına yorulur.

Kahve falında sabah ezanında dua etmek kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına yorulur.

Kahve falında sabah namazına çağrılmak işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına işaret eder.

Kahve falında sabah namazı için abdest almak hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına, arif ve alim kimseler arasına gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sabah abdest almak kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, gün yüzü görmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sabaha kadar namaz kılmak iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine, büyük bir yükten kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kırmızı sabahlık giymek kolay ve zevkli hale geleceğine, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine alamet eder.

Kahve falında sabah namazı kaçırmak yüksek mertebeye geleceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına işarettir.