Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kulağı duymamak

Kahve falında kulağı duymamak kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, yepyeni biri haline geleceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine inanılır.

Kahve falında kulağı duymamak gördüyseniz:

  • Belli konulara yaklaşımlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.

Kahve falında kulağının duymadığını görmek kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, fal sahibinin sağlığına geri kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kulağı duymamak bir sebeple kendi içine kapanacağına, tatsızlıkların yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kulakları duymamak tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine işarettir.

Kahve falında duymamazlıktan gelmek soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına alamet eder.

Kahve falında konuşulanı duymamak atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında duymadığını görmek yüzünün güleceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sesini duymamak daha kolay bir hayata kavuşacağına, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini duymamak büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine işaret eder.