Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında anne ve görmek

Kahve falında anne ve görmek dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, yol göstereceğine, tecrübelerini aktaracağına, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine, kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına, ekmeksiz ve aşsız kalacağına delalettir.

Kahve falında anne ve gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.

Kahve falında anne babayı yatakta görmek çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında ölen anneyi tekrar ölmüş görmek şanssızlık yaşanacağına, tüm arzularının yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında anneyi cennette görmek önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine inanılır.

Kahve falında annenin bekar kızının hamile olduğunu görmek makam ve kariyer sahibi olunacağına, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına delalettir.

Kahve falında anne ve babanın elini öpmek iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına işarettir.

Kahve falında annenin uçtuğunu görmek himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına işarettir.

Kahve falında annesini düşerken görmek hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına delalet eder.

Kahve falında annemi kör görmek bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.