Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında olmamış mısır görmek

Kahve falında olmamış mısır görmek can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, sevgi göreceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına işaret etmektedir.

Kahve falında olmamış mısır gördüyseniz:

  • Tereddüt ettiğiniz konular varsa, harekete geçmeden önce açıkça dile getirmeniz gerekebilir.

Kahve falında soyulmuş mısır görmek bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına, sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine işaret eder.

Kahve falında patlayan mısır görmek zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına inanılır.

Kahve falında mısır piramitlerini görmek yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında taneli mısır görmek bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına rivayet eder.

Kahve falında bir çuval mısır görmek maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, zahmetli durumların sona erdirileceğine alamet eder.

Kahve falında haşlanmış mısır tanesi görmek çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, uzun süre doktor kontrolü altında kalarak, diyet yapmak, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına yorulur.

Kahve falında mısır kaynatmak yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına inanılır.

Kahve falında mısır ekildiğini görmek tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine, aradığı aşkı bulacağına delalet eder.