Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ev yeri görmek

Kahve falında ev yeri görmek saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, işlerin rayından çıkacağına, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ev yeri gördüyseniz:

  • Yapmak istediğiniz şeyleri ertelememeli veya aklınıza yatan iş, ilişki veya amaçların peşinden gitmelisiniz.

Kahve falında yeni eve yerleştiğini görmek birçok yeni fikir edinileceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında ev yerleştirmek atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, Sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına alamet eder.

Kahve falında yer evi görmek ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına inanılır.

Kahve falında ev eşyalarının yerini değiştirmek başarılı olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ev yeri kazmak aradığı aşkı bulacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evde eşyaların yerini değiştirmek iç dünyasının zenginleşeceğine, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına rivayet eder.

Kahve falında evdeki eşyaların yerini değiştirmek verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evde yerleri silmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, işini en iyi şekilde yapacağına yorulur.