Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yağlık görmek

Kahve falında yağlık görmek varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, kazancının artacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, gözyaşına ve kedere boğulacağına, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, fal sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında yağlık gördüyseniz:

  • Resmi kuruluşlarla problemler söz konusu olabilir.

Kahve falında siyah yağ görmek tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, kendisi için mal mülk alacağına rivayet eder.

Kahve falında ölüden yağ almak çok iyi işler gerçekleştireceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yağlı börek yemek sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, ancak yapılacak bir hata yüzünden işlerin tersine döneceğine tabir olunur.

Kahve falında bitkisel yağ görmek sevilen kişilerle aranın bozulacağına, günahlarından kurtulmak için Allah’a sığınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yağ ve un görmek eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına, stresin ve üzüntülerin biteceğine delalettir.

Kahve falında yağlı süt içmek hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, ilerleyeceğine yorulur.

Kahve falında yağ yemek varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına inanılır.

Kahve falında yağ döktüğünü görmek çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine delalet eder.