Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bastık görmek

Kahve falında bastık görmek kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına işarettir.

Kahve falında bastık gördüyseniz:

  • O zamana kadar uzlaşmacı olmalı veya arabuluculuk yeteneklerinizi geliştirmelisiniz.

Kahve falında fareye bastığını görmek rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dünyayı su bastığını görmek kişinin ağız tadına kavuşacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında suya bastığını görmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir yeri su bastığını görmek derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında mezara bastığını görmek maddi açıdan rahat edileceğine, mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında cam kırıklarına bastığını görmek edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine tabir olunur.

Kahve falında başkasının evini su bastığını görmek mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında eve su bastığını görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine yorulur.