Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir arı görmek

Kahve falında bir arı görmek fal sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, her anlamda şifa bulmaya, işlerinin çok iyi olacağına, borçları varsa ödeyeceğine, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, işlerin büyük kazanç sağlayacağına, el üstünde tutulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir arı gördüyseniz:

  • Size sunacak şeyleri olan kişiler var.

Kahve falında arı kovanına çomak sokmak eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arının uçtuğunu görmek kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arının soktuğunu görmek hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında bahçede arı görmek bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, yüzlerin asılacağına inanılır.

Kahve falında arının yuva yaptığını görmek çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çok fazla arı görmek iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine işarettir.

Kahve falında arı olmak kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arıların sokmasını görmek kırgınlıklar yaşanacağına, unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına delalettir.