Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hamille görmek

Kahve falında hamille görmek iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına, başarı üstüne başarı kazanacağına, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, kazancın devamlı olacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine delalet eder.

Kahve falında hamille gördüyseniz:

  • İyi bir dinlenmeden sonra son derece sakinleştiğinizi göreceksiniz.

Kahve falında hamille birini görmek elinin darlıktan kurtulacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hamille görmek böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine inanılır.

Kahve falında hamille kadın görmek emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında hamille olduğunu görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.