Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cin izi görmek

Kahve falında cin izi görmek keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, araba alınacağına, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, çok para kazanılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cin izi gördüyseniz:

  • Eğitim alanında da hareketlilik var.

Kahve falında cin izi görmek daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında kendini izmirude görmek aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında izgara köfte yemek hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına delalet eder.

Kahve falında koyun izi görmek huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, ev sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında izmirue gittiğini görmek sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kısa süre içinde işlerinin açılacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine işaret eder.

Kahve falında köpek izi görmek maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine ve çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep olacağına, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında askerden izne gelmek mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, kıdem atlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kurşun izi görmek zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına yorulmaktadır.