Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kanarya görmek

Kahve falında kanarya görmek ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza, sevilen birinin geleceğine, geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırımlar yapıp, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kanarya gördüyseniz:

  • Başarıyı garantiledikten sonra istediğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında kanarya beslemek geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, şifa edineceğine alamet eder.

Kahve falında renkli kanarya görmek yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, hayatının belli bir rutine oturacağına, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kanarya satın almak toplum içinde daha oturaklı davranacağına, dinen sakıncalı bir iş işlediğine delalet eder.

Kahve falında kanarya görmek size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil kanarya görmek uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına yorulur.

Kahve falında siyah kanarya görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, sıkıntılarının son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uçan kanarya görmek sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine yorulur.

Kahve falında kanarya yavrusu görmek kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına işaret eder.