Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tüylü kadın bacağı görmek

Kahve falında tüylü kadın bacağı görmek hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine, belki yeni bir eve sahip olunacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına delalet eder.

Kahve falında tüylü kadın bacağı gördüyseniz:

  • Bir sosyal etkinliğe katılabilir, insanlarla güzel konuşmalar yapabilirsiniz.

Kahve falında tüylü kadın bacağı görmek fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına delalet eder.

Kahve falında bacaklarda tüy görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata rivayet eder.

Kahve falında bacakta tüy görmek sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, maddi gücünün katlanacağına delalettir.

Kahve falında bacak tüyü görmek keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine, onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında bacak tüyü almak ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, yaşadığı stresin biteceğine delalettir.

Kahve falında bacak tüylerini görmek çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bacak tüylerinin uzadığını görmek yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında bacak tüylerini tıraş etmek dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına yorulmaktadır.