Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cemiyet görmek

Kahve falında cemiyet görmek iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ancak durumun farkına vardıktan sonra arkadaşlık ilişkilerine son vereceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, çok mutlu bir yuva kurulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cemiyet gördüyseniz:

  • Arkadaşlarından gelecek teklifler sizi kararsızlığa itebilir.

Kahve falında düğün cemiyeti görmek hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, büyük sıkıntıları olmayacağına delalet eder.

Kahve falında sünnet cemiyeti görmek harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına alamet eder.

Kahve falında cemiyete gitmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, ters giden işlerin normale döneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cemiyet görmek kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine rivayet etmektedir.