Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında marketten yumurta almak

Kahve falında marketten yumurta almak evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, hastalıklarını yeneceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, zenginliğinin tükenmeyeceğine, büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına, işlerinin bozulmasına ve geçim sıkıntısının artacağına, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında marketten yumurta almak gördüyseniz:

  • Faal olma arzunuz eskisinden daha çoğalacağından başarı hırsına kapılabilirsiniz.

Kahve falında marketten yumurta almak falı kapatan kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, malların artacağına alamet eder.

Kahve falında marketten süt almak kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, birçok dertle muhatap olacağına alamet eder.

Kahve falında market gezmek etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine, bu yüzden çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, çok üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında bakkal market görmek sorunların birdenbire daha da artacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına inanılır.

Kahve falında markette olduğunu görmek yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında marketten çikolata almak sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında markette gezmek bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına işaret eder.

Kahve falında market açmak para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine delalet etmektedir.